fbpx
Світ
Великобританія відправила 2 винищувачі для супроводу авіаносця Росії у Північному морі

Великобританія відправила два своїх військових кораблі для нагляду за рухом російського крейсера-авіаносця «Адмірал Кузнєцов» та групи кораблів його супроводу на шляху до Північного моря. Про це повідомив 19 жовтня британський міністр оборони Майкл Фаллон.

За його словами, «Адмірал Кузнєцов» і 7 інших російських надводних кораблів наразі перебувають у Норвезькому морі на шляху до Сирії.

«Коли ці кораблі біля наших вод, ми будемо простежувати кожен крок на шляху», – сказав Фаллон. І додав, що мета такого нагляду гарантувати безпеку Великобританії.

Повідомляється, що один з британських винищувачів відплив з Портсмута, щоб приєднатися до фрегата в супроводі російської флотилії, як рухається на південь.

В іншому місці, британський есмінець повинен зустріти два російських корвети по дорозі на північ від Британії з боку Португалії.

Російський крейсер «Адмірал Кузнєцов» єдиний в Росії корабель, здатний транспортувати десятки винищувачів-бомбардувальників. Крейсер супроводжує атомохід, два протичовнові військові кораблі, а також чотири судна підтримки.

Читайте також: ЗМІ виявили “шпигунську базу” Росії в Європі

Джерело.

facebook