fbpx
Події
ЗМІ виявили “шпигунську базу” Росії в Європі

Росія обладнала власну “шпигунську базу” під прикриттям центру Міністерства надзвичайних ситуацій поруч із другим за величиною містом Сербії – Нішем.

Про це повідомляє  The Washington post.

“На командному пункті – величезні екрани для спостереження, на складі – рятувальне обладнання. Що це – центр допомоги постраждалим, або аванпост кремлівських шпигунів?” – йдеться у статті.

Водночас автор зазначає, що західні військові аналітики звертають увагу: Росія створила майже не замасковану військову базу, яка займається стеженням за військовими США на Балканах.

“Це могутнє напіввійськове відомство, у чиї обов’язки дійсно входить допомога постраждалим від стихійних лих. Але воно також виконує роботу для російських спецслужб”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Війна повним ходом: Захарченко звинуватив Порошенка у скасуванні Мінських домовленостей (відео)

У свою чергу політолог, економіст, директор Фонду СЕАС Венцислав Буйіч розповів, що гуманітарний центр під Нішем, швидше за все, використовується за своїм прямим призначенням, але це абсолютно не виключає факту, що російські “партнери” здатні будуть перетворити його на повноцінну військову базу.

За його словами, прокремлівські функціонери у Сербії планували підготувати свого роду “сплячих агентів” по всій Сербії, які потім, при настанні “години Х”, зможуть підняти антизахідне повстання у всіх своїх містах.

Джерело.