Дозвілля
Важке поранення: терористи “ДНР” розстріляли авто відомої волонтерки

На Донбасі снайпери так званої ДНР в районі селища Зайцеве обстріляли автомобіль відомої волонтерки Юлії Толмачової, в результаті чого вона та її водій отримали серйозні поранення.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Микита Синіцин.

“Близько 14 години дня в районі селища Зайцеве був обстріляний автомобіль відомої волонтерки Юлії Толмачової. Імовірно вогонь вівся снайперами з використанням розривних боєприпасів”, – написав він.

За його даними, Толмачова та її водій “тяжко поранені, готується евакуація санітарним авіатранспортом”.

Пізніше він написав, що “у Юлії черепно-мозкова травма і осколкові поранення від кулі в обличчя, у водія потрапили, вище кисті, перелом і вивих плеча”.

Толмачова та її водій доставлені в Дніпро.Також про напад на машину Толмачової повідомив і волонтер Богдан Ковальов.

“Тримайте кулаки, моліться, підтримуйте. У нас в команді є поранені. Юлія Толмачова та Сергій Адомяк потрапили під снайперський вогонь із боку сепарського терикону”, – повідомив він, додавши, що “стан обох не тяжкий”.

“Прошу не обривати їхні телефони. Ситуація під повним контролем, вся необхідна допомога надається”, – наголосив він.


У свою чергу журналіст Роман Бочкала написав, що волонтерський мікроавтобус Мерседес Віто був обстріляний імовірно снайпером “якимись розривними кулями”.

“Це сталося сьогодні в обід при виїзді з Жованкі (в районі Зайцевого). У Юлі постраждала голова. Первинне обстеження показало, що мозок не зачеплено. Але начебто є дрібні осколки. Вже йде борт, який доставить Юлю в Дніпро. Там слово за нейрохірургами військового шпиталю. Спасибі ЗСУ за екстрену організацію всієї необхідної допомоги! Загрози життю немає. За кермом був волонтер Сергій Адамяк, у нього постраждала рука. Лікарі кажуть, на гітарі гратиме не гірше, ніж раніше. Все могло бути набагато гірше… Молимося за швидке одужання наших друзів. Ще вчора ми були разом в Авдіївці… Привітали, с*ки”, – додав Бочкала.

Читайте також: Олена Кравець вперше показала своїх двійнят, фанати в захваті

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook