Дозвілля
В Україні легенда світового масштабу, Нік Вуйчич, без рук і ніг, активно живе, плаває, катається на скейті (відео)

Чоловік без кінцівок власним прикладом доводить силу людського духу та любов до життя. До України приїхав легендарний Нік Вуйчич. Він з’явився на світ без рук і ніг, але став знаменитістю світового масштабу.

Знімати та спілкуватися з Вуйчичем у “Борисполі” заважала група чоловіків у костюмах, яка представляла інтереси одного з телеканалів. Вони затуляли руками об’єктив камери та намагалися заглушити звук. Нік відомий у всьому світі як людина, що подолала всі обмеження. У нього генетична патологія – він народився без усіх кінцівок, із двома недорозвиненими пальцями на нозі. Попри все, він активно живе, плаває, катається на серфі та скейті, працює на комп’ютері. А ще має дружину, двох синів і їздить по світу, аби власним прикладом показувати, що можна повноцінно житии, навіть не маючи кінцівок.

Для цього приїхав і в Україну. Бо ж у нашій країні багато хлопців втрачають кінцівки при захисті рідної землі. У четвер вранці Вуйчич відвідає наших поранених бійців у військовому шпиталі. А ввечері проведе зустріч, на яку запрошені і учасники проекту “Переможці” – бійці, які втратили кінцівки в АТО.

Більше читайте тут:  Дивитися всім. Про багатогранність людей із зайвою хромосомою. (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post