fbpx
Без рубрики
В Києві з’явився новий штам грипу

Вірус прийшов в Україну зі Швейцарії.
На цьому тижні в Києві почав поширюватися штам вірусу грипу Н3N2, який прийшов в Україну зі Швейцарії. Про це повідомив головний санлікар столиці Рубан, передають Вести.

“До групи ризику потрапляють хворі з імунодефіцитом, хронічними захворюваннями органів дихання і літні люди старше 60 років. У них на 5-10 добу захворювання можуть діагностувати пневмонію. Якщо кількість захворілих почне збільшуватися, а, за нашими прогнозами, це може настати з середини лютого – початку березня, не виключено, що в школах знову будуть скасовані заняття “, – розповів Рубан.

З початку епідемічного сезону, станом на 25 січня, від грипу в Києві померло 18 людей. Причину смерті показало спеціальне дослідження, пояснює Рубан.

З 18 померлих – 16 киян, один – з Чернігова, і один – з Луганська. Вік хворих становить від 27 до 80 років. Майже всі втратили життя від найбільш поширених ускладнень після грипу, зокрема від вірусної або бактеріальної пневмонії.
За словами головного санлікаря, питання про продовження карантину в школах залишається відкритим.

“Карантин був продовжений до 26 січня. Якщо станом на ранок вівторка в Києві за добу хворіє більше 5000 чоловік, то його можуть продовжити. Поки показники говорять про зниження кількості захворілих. У цьому випадку діти підуть до школи 27 січня”, – сказав Рубан.

Реклама