fbpx
Світ
В Індії 8-місячна дівчинка важить як 4-річна дитина (фото)

Восьмимісячна Чахат Кумар з Індії народилася з нормальною вагою, проте з 4-х місяців дівчинка почала стрімко поправлятися, і тепер її вага становить близько 20 кг. Про це повідомляє видання The Sun.

Батьки Чахат – 23-річний Серадж і 21-річна Рина – розповіли, що у їх дочки неймовірний апетит, вона їсть в кілька разів більше, ніж її ровесники.

“Вона весь час їсть. Якщо ми не дамо їй що-небудь поїсти, вона заплаче”, – зізнається мама дівчинки. А батько скаржиться, що багато людей сміються з їхньої дочки, називаючи її товстою.

“Це не наша вина. Бог дав їй цю умову. Це не в наших руках. Мені погано, коли деякі люди сміються над нею за те, що вона товста”, – говорить він.

Місцеві лікарі наполягають на тому, що батькам потрібно переглянути харчування дочки. Крім того, дівчинку слід відправити на серйозне обстеження, оскільки крім зайвої ваги, у неї ще й занадто жорстка шкіра, і взяти аналіз крові неможливо.

“Це перший випадок, який я бачив у своєму житті, коли вага дитини підвищується з такою швидкістю. Але аналіз крові ми взяти не змогли, через проблеми зі шкірою – вона настільки важка, що ми не можемо діагностувати її стан. Але її вага збільшується дуже стрімко, його потрібно контролювати, адже вона їсть, як 10-річна дитина “, – стурбовано розповідає доктор Шарма.

Читайте також: Рік тому ця дівчина важила 300 кг. Хочете дізнатися, якою вона стала сьогодні?

Видання зазначає, що сім’я дівчинки намагається знайти можливості, як виправити ситуацію, адже вони хочуть хорошого майбутнього для неї.

Джерело.