fbpx
Дозвілля
Рік тому ця дівчина важила 300 кг. Хочете дізнатися, якою вона стала сьогодні?

У віці 24 років Ембер Рашден з Орегони страждала від надмірної ваги. У неї було нездорове ставлення до їжі, тому вона важила майже 300 кг!

Вона не могла навіть ходити без сторонньої допомоги, що вже говорити про фізичні вправи. Дівчина жила з батьками і зі своїм бойфрендом Роуді, при цьому майже не виходячи на вулицю! Коли ж це траплялося, Ембер використовувала скутер.

Роуді не надто виступав проти зайвої ваги своєї дівчини, але в якийсь момент це почало заважати їх інтимному життю, тому хлопець засмутився. Зайві кілограми впливали на все, що оточувало Ембер. Більш того, між складками жиру почали виникати інфекції. Тоді дівчина вирішила взяти участь в шоу “Мої 600 фунтів”. На той період дівчина їла по 4-5 гігантських порцій їжі в день + десерти і перекушування. У неї була справжня залежність від їжі. І в кінці кінців Ембер зважилася на процедуру шунтування шлунка.

Вирушаючи на зустріч з фахівцем, Ембер довелося викупити для себе два сидіння в літаку, тому що на одному вона просто не вміщалася. Під час першої зустрічі доктор сказав, що візьметься за випадок Ембер тільки за умови, що вона самостійно схудне на 10 кг.

Дівчина прийняла цей виклик. Вся сім’я переїхала з Орегони в Х’юстон. Ембер змінила свій раціон харчування і почала втрачати вагу. Перед зустріччю з лікарем їй вдалося скинути майже 8 кг, але він все ж взявся допомагати дівчині. Через 7 місяців після операції Ембер схудла на 41 кг. Вона почала займатися спортом і придумувати власні корисні рецепти.

Через рік після операції дівчина знову зустрілася з лікарем. Здивовані були всі, адже Ембер втратила 68 кг! Коли вага дівчини склав 115 кг, лікар погодився провести ще одну операцію по зменшенню шкіри.

Як бачите, є колосальна різниця між тим, як Ембер виглядала раніше і тим, як виглядає зараз. Дівчина не збирається зупинятися на досягнутому! Як же добре, коли поруч є люди, які готові підтримувати і допомагати у важку хвилину. Це надихає і дарує сили рухатися далі!

Читайте також: Британка схудла на 50 кг, виключивши лише один продукт з раціону (фото)

Джерело.

facebook