fbpx
Світ
Українця у США судять за жорстоке вбивство

43-річного українця, мешканця Келсо, американського міста, що розташоване у штаті Вашингтон, звинувачують у вбивстві брата своєї дружини, Сергія Іщенка. Федорук вважав, що Іщенко ґвалтував свою племінницю і намагався захистити її, повідомляє slavicsac.com.

Справу розглядають уже тривалий час. У 2012 році Федорук був визнаний винним у вбивстві, але в 2014 році апеляційний суд штату ухвалив провести новий процес. Вбивство було скоєне ще 2011-го року. Зараз чоловіка вкотре повинен оглянути психолог.

У вівторок було опитано кілька співробітників поліції, яких викликали на місце злочину. Вони дали свідчення про речові докази і фотографії з місця, а також про поведінку Федорука в той день.

Тіло Іщенко знайшли прикритим гілками за будинком. Судмедексперт Кліфф Нельсон повідомив присяжним, що Іщенко помер від поєднання травми від удару тупим предметом і пошкоджень, отриманих при задушенні.

До цього Федорук розповів психологам, що вбив Іщенко під час бійки в їхньому будинку.

У Федорука довга задокументована історія психічних захворювань, включаючи діагнози біполярного розладу і шизофренії. Ключове питання судового процесу – чи перебував Федорук в здоровому глузді, коли вбивав Іщенко.

22-річна мешканка Бівертон (штат Орегон), яка в суді виконувала роль перекладача для своїх родичів, в інтерв’ю розповіла, що в сімнадцятирічному віці Федорук отримав травму голови, впавши з мотоцикла, і йому поставили діагнози – шизофренія та біполярний розлад.

Вона сказала, що члени її сім’ї не сумніваються в тому, що Федорук винен у смерті Іщенко, але вважають, що його місце в психіатричному шпиталі, а не в тюрмі.

Вирок став ще одним ударом для української сім’ї, яка більше десяти років тому втекла в США від переслідувань за свою християнську віру.

Тепер сім’я втратила двох своїх членів – один був убитий, інший найімовірніше опиниться у в’язниці.

Читайте також: У Києві батьки маленьких сестер замкнули їх у квартирі і поїхали в село

Джерело.

Related Post

facebook