Без рубрики
Українців попередили про нову хвилю махінацій з вкладами в банках

В Україні активізувалася діяльність шахраїв, які пропонують свої послуги у сприянні позачергового повернення коштів з неплатоспроможних банків.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

За словами уповноваженої особи на ліквідацію “Укрінбанку” Ірини Білій, останнім часом з такими пропозиціями до клієнтів банку наполегливо почали звертатися різні юридичні фірми, колекторські і фінансові компанії.

“Будьте уважні і не спокушайтеся на подібні пропозиції, адже будь-якого іншого способу повернення розміщених у неплатоспроможному”Укрінбанк” гарантованих вкладів або задоволення кредиторських вимог крім пред’явлення кредиторських вимог у рамках процедури ліквідації ПАТ “Укрінбанку”, не існує. Ця процедура чітко виписана в Законі України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”, – зазначила Біла.

Вона наголосила, що згідно із законодавством, всі кредитори, чиї вимоги були заявлені в установлений термін (частина 5 статті 45 Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”) і включені до реєстру акцептованих вимог кредиторів, зможуть задовольнити свої вимоги за рахунок реалізації сформованої ФГВФО ліквідаційної маси неплатоспроможного банку в порядку і черговості, передбаченої статтями 50, 51, 52 зазначеного закону.

Читайте також: Скільки обходиться в Україні звільнення під заставу (Інфографіка).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook