fbpx
Події
Український підліток ледь не покінчив з життям через страх депортації з Канади

…Страх бути відправленим назад став “головним поштовхом його спроби самогубства”, наголошується в судовому рішенні, “але сім’я не змогла представити достатніх доказів завдання непоправної шкоди”.

Минулого тижня 15-річний Владислав Задорожний, у якого трапилася панічна атака, був госпіталізований, повідомляє visti.ca, посилаючись на National Post.

Йому поставили наступний діагноз: посттравматичний стресовий розлад і депресія. Це, на думку медиків, стало наслідком втечі з України в минулому році, а також спричинити це могла відмова в наданні статусу біженця в Канаді.

Однак попри все родину хлопця таки депортували. З Канади їх було відпралено цієї неділі.

В аеропотру, відповідаючи на питання прикордонників про те, як він себе почуває, п’ятнадцятирічний Владислав Задорожний сказав, що йому дуже погано і він схвильований, повідомляє видання.

Разом з ним була його мати Марина Задорожна та брат Андрій, якому 7 років. Батько сімейства перебував під вартою, оскільки влада побоювалася, що він може сховатися, і його доставили в аеропорт окремо.

Всі спроби сім’ї, включаючи апеляцію до Федерального суду, звернення до депутата і лист прем’єр-міністрові країни не принесли успіху.

Головним же фактором депортації, схоже, став той факт, що батько сімейства – Андрій Рябінін – був звинувачений в Україні у шахрайстві. Він заперечує ці звинувачення, а в його заявці на отримання статусу біженця є поліцейські протоколи перевірки, де стверджується, що він не вчиняв жодного криміналу.

Звинувачення було сфабриковано, заявив Рябінін. Суд в це не повірив.

Рейсом через Варшаву родину відправили до Києва. Звідти вони поїдуть до Харкова, де жили раніше.

Читайте також: У Новому Калинові жінка викинула дитину з 5 поверху і вистрибнула сама

Джерело.

Related Post

facebook