Дозвілля
Учасник шоу “Танці з зірками” зіграв весілля в Японії (фото)

Ведучий та екстремал Дмитро Комаров, продовжує вражати глядачів неймовірними сюжетами про справжнє життя японців у нових випусках тревел-шоу “Світ навиворіт”, пише ТСН

Так, сьогодні о 22:00 на “1+1” глядачі отримають нову порцію яскравих вражень про екзотичну Японію, жителі якої відчувають на собі зворотний бік технологічного розвитку.

Дмитро Комаров дізнається, як японці рятуються від самотності. За статистикою, близько половина з них не мають “другої половинки”. У країні сонця, що сходить, телеведучого вразила кількість самотніх жінок, які знаходять відраду у компанії чоловіків за гроші, та чоловіків, які закохуються у ляльок та одружуються з віртуальними комп’ютерними нареченими.

“Тенденція страшна. Справжнє кохання переноситься у віртуальний світ, і дуже багато молодих людей відмовляються від реальних стосунків та не створюють родини, – зазначив Дмитро Комаров. – Як же чудово, що у нас в країні не потрібно платити гроші за просте спілкування”.

Читайте також: ГОРБУНОВ ПОКАЗАВ МИЛЕ ФОТО З КОХАНОЮ, ЯКЕ ЗІБРАЛО ТИСЯЧІ ВПОДОБАНЬ

Цікаво, що під час експедиції до Японії телеведучий та перший холостяк України приміряв роль нареченого. Хто став нареченою Дмитра на японському весіллі, телеглядачі дізнаються вже сьогодні ввечері.

Крім того, у новому випуску найбільш інтригуючого сезону “Світ навиворіт” Дмитро Комаров дізнається секрет неймовірної популярності мультфільмів аніме на навіть стане героєм одного з них.

Реклама

Related Post

facebook