Політика
У Верховній Раді розповіли, що відбувається з зарплатою Савченко

Верховна Рада не нараховувала заробітну плату депутатові від фракції “Батківщина” Надії Савченко, що перебуває в російській в’язниці, через її відсутність на роботі. Про це у відповіді на запит Українських Новин повідомив апарат Ради.

“Відповідно до табелів обліку відпрацьованого часу народними депутатами – членами Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони, наданим цим комітетом з вересня 2015 по березень 2016 року, народному депутатові Савченко Н.У не відмічено жодного робочого дня. Таким чином, заробітна плата не нараховувалася, податки в державний бюджет не утримувалися”, – сказано у відповіді на запит.

Апарат Ради не зміг відповістити на запитання про наявність механізму одержання зарплати родичами або іншими уповноваженими депутата й перенаправляв його в Міністерство соціальної політики.

Як повідомлялося раніше, з липня 2014 року Савченко утримується в російських в’язницях за обвинуваченням в убивстві російських журналістів під час бойових дій у Луганській області.
Савченко обвинувачення заперечує.

У жовтні 2014 Савченко, перебуваючи в російській в’язниці, була обрана депутатом Ради.

Адвокат Надії Марк Фейгін розповів, як працює кремлівська пропаганда у питанні Савченко.

Раніше Фейгін заявляв, що Савченко не надають меддопомоги і не пускають українських і німецьких лікарів.

У МЗС України висловили стурбованість погіршенням здоров’я Савченко.

Як повідомлялося раніше, Савченко поновила сухе голодування. Зараз проводяться переговори про можливе звільнення депутата Верховної Ради Надії Савченко.

6 квітня Фейгін заявляв про те, що до неї не допускають українських консулів.

5 квітня вирок Савченко до 22 років позбавлення волі, винесений 22 березня Донецьким міським судом Ростовської області (Росія), набув чинності.

Читайте також: Пєсков заявив, що звільненню Савченко заважає “русофобська істерика” Києва.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook