Дозвілля
У столичному аеропорту застрягли понад 180 пасажирів рейсу на Анталію

В аеропорту “Бориспіль” пасажири рейсу Київ-Анталія №7W/7011 (перевізник – “Wind Rose”) майже добу не можуть вилетіти до пункту призначення.

Як повідомили УП пасажири, які перебувають у залі очікування після реєстрації на рейс, літак мав вилетіти в ніч на 22 травня о 3:45, однак виліт було затримано і перенесено до 4.30, після чого – до 14:00 та до 19:00. Станом на 23:00 понад 180 пасажирів, серед який багато дітей віком від 1 року, а також громадяни інших країн, пасажири перебували у аеропорту.

Наразі у аеропорту зачинено усі стойки реєстрації, представників компанії-перевізника поруч з пасажирами немає, а стримують людей лише представники поліції.

Представники авіаперевізника нам повідомили, що літак не зміг вилетіти до Анталії у визначений час через технічні причини. Однак нам стало відомо, що цей літак було просто переставлено на інший рейс і він вилетів до іншого курортного міста у Туреччині”, – повідомили пасажири рейсу.

Разом з тим пасажирам стало відомо, що телеграмою від “Украероруху” виліт літака компанії “Wind Rose” було дозволено перенести на інший рейс.

При цьому представник “Wind Rose” Сергій Мельник повідомив УП, що офіційно скасування рейсу – технічні причини, і виліт вказаного рейсу заплановано на 23:00-23-30 22 травня.

Читайте також: ЯК ТУРКИ ЗУСТРІЛИ РОСІЙСЬКИХ ТУРИСТІВ (ВІДЕО)

Українська правда

Реклама

Related Post

facebook