fbpx

У США знайшли дівчину, яку викрали ще немовлям

Американка жила під іншим ім’ям і вважала, що її викрадач – її мати.

У Південній Кароліні, США, знайшли дівчину, яку 18 років тому викрали немовлям з лікарні в Джексонвіллі, штат Флорида.

Дівчину на ім’я Камія Моблі викрали в липні 1998 року. Знайшли після того, як поліція знайшла її слід. В її викраденні офіційно звинуватили 51-річну Глорію Вільямс з Валтерборо.

Моблі жила під іншим ім’ям і вважала, що пані Вільямс є її мамою.

Новину повідомили біологічним батькам. В офісі шерифа Джексонвілла заявили, що аналіз ДНК підтвердив ідентичність Моблі. У поліції сказали, що перевірили близько 2,5 тис. повідомлень від громадян про можливе місцезнаходження пані Моблі, і одне з них допомогло знайти дівчину.

Дитину викрали через 8 годин після народження. Її забрала жінка, яка видала себе за медичну працівницю в Університетському медичному центрі Джексонвілла. Як розповіла мама Камі Шанар, жінка сказала, що у дитини температура і її потрібно обстежити. Вона забрала немовля з палати і зникла з ним.

Хоча біологічні батьки зраділи звістці, в поліції говорять, що рішення про контакт з ними повинна приймати сама дівчина, яка вже стала повнолітньою.

“У неї були думки, що щось могло трапитися, але … уявіть, як їй це осмислити зараз. Її викрали новонародженою, і їй потрібен час, щоб осмислити це. Ми поважаємо її право на приватність і просимо вас робити те ж саме”, – сказав шериф Джексонвілла Майк Вільямс.

Читайте також:  Наступного тижня в Україні стартують військові збори резервістів – Міноборони

Джерело.

You cannot copy content of this page