fbpx

Наступного тижня в Україні стартують військові збори резервістів – Міноборони

У міністерстві розповіли про умови підготовки військовослужбовців-резервістів.

Згідно з планом бойової підготовки, починаючи з 17 січня на базі однієї з механізованих бригад оперативного командування “Захід” Сухопутних військ ЗС України почнуться збори з особовим складом оперативного резерву 1 черги.

Як повідомляється, тривалість зборів складе 30 діб. На збори планується залучити більше тисячі військовослужбовців – резервістів.

У 2017 Збройні Сили України планують наростити кількість резервістів, а також продовжити інтенсивність проведення занять.

По прибуттю на збори, резервісти отримають військову форму одягу, зброю, засоби захисту і проходитимуть підготовку та бойове злагодження разом з бригадою.

Особливістю навчальних зборів резервістів у цьому році буде те, що частина резервістів найбільш високотехнологічних спеціальностей, що потребують додаткової підготовки, буде направлена в навчальні центри і курси підготовки Збройних Сил України.

“Мета навчальних зборів полягає у придбанні бойових можливостей, підвищенні боєздатності військових частин, поглибленні військової навченості резервістів, раніше звільнених з лав Збройних Сил України, передачі бойового досвіду від резервістів військовослужбовцям, які нещодавно закінчили навчальні центри і прийшли в армію” – про це розповів начальник відділу впровадження служби в резерві Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербина.

Окремо Щербина зробив акцент на соціальних гарантіях для резервістів.

Так, всім резервістам, які призиваються на військові збори, на весь період зборів, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування та безкоштовне медичне забезпечення.

Таким чином, загальна сума, яку отримає резервіст протягом 2017 за 30 діб підготовки, складе більше 8 тис. гривень, що, як повідомляється, майже вдвічі більше порівняно з 2016 роком.

Читайте також:  Кого заберуть в армію у 2017-у: повістку отримають юнаки і чоловіки з вищою освітою

Джерело.

You cannot copy content of this page