fbpx

У США поліція оголосила у розшук іммігрантку з України(фото)

Правоохоронні органи округу Плейсер оголосили в розшук 31-річну іммігрантку з України Емілію Чобан, яку підозрюють в незаконному зберіганні нapкотиків та в порушенні кордонів приватної власності з метою нанесення збитків, повідомляє СВІТUA з посиланням на slavicsac.

Жінка народилась 1986 року в Червнівцях у родині румунського походження, певний час мешкала в Сакраменто, США. Останнє відоме місце перебування Емілії – місто Роклін, штат Каліфорнія.

Емілія Чобан закінчила вищу школу Міра-Лома та вчилась у коледжі Емерікан Рівер.

Зріст підoзpюваної – 173 сантиметри, вага – 60 кілограмів. Колір волосся світлий, очі зелені. Ордер на арешт Емілії було видано 18 липня 2017 року.

До слова, це вже не вперше американська поліція цікавиться особою іммігрантки з України – 2011 року її було засуджено в справі про кpaдіжку майна.

Судове слухання в її справі призначено на 19 жовтня 2017 року, суму застави встановлено в розмірі 100 тисяч доларів.

Читайте також: Після суперечки про СРСР онук відвіз бабусю в першу закордонну поїздку – в Париж. Ось її враження(відео)

До слова, в соцмережах здійнялася хвиля обурення щодо інформації про розшук жінки. Друзі та знайомі Емілії наполягають на тому, що жінка була порядною і за нею не помічали схильності до злoчинної діяльності.

Також користувачі соціальної мережі Facebook припускають, що жінка могла сама приймати важкі нapкотичні речовини, адже останнім часом дуже сильно змінилась в зовнішності.

You cannot copy content of this page