Політика
У Росії знову заговорили про обмін Савченко на ГРУшників

У Раді Федерації (Росія) допускають обмін української льотчиці Надії Савченко на офіцерів ГРУ Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова. Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони Франц Клінцевич, передають РІА Новини.

“Росія може піти на такий обмін. Ми настільки цінуємо будь-яким з наших громадян, що можемо обміняти кожного з них хоч на десять таких, як Савченко”, – заявив Клінцевіч.

У свою чергу, міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що Савченко вимагає почати процедуру повернення її в Україну згідно з конвенцією про видачу засуджених від 1983 року.

“Міністерство юстиції України отримало звернення від Надії, в якому вона просить почати процедуру її повернення в Україну”, – написав він.

Петренко також опублікував заяву Савченко, в якому вона просить повернути її в Україну, згідно з Конвенцією про видачу засуджених від 1983 року.

Міністр пообіцяв, що зробить все можливе для повернення Савченко відповідно до міжнародних конвенцій.

“Я неодноразово наполягав, що Савченко незаконно була викрадена з території України і піддалася не суду, а судилища, яке Надія не визнає, а тому навіть заборонила адвокатам звертатися з апеляцією на цей ганебний вирок”, – додав міністр юстиції.

Він також повідомив, що завтра зустрічається з сестрою Савченко Вірою.

Читайте також: САВЧЕНКО “НА МЕЖІ” – АДВОКАТ

Нагадаємо, сьогодні в Києві ГРУшників засудили до 14 років в’язниці.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook