Світ
У Pосії заборонили пpeзepвативи відомого бренду

Продаж британських пpeзepвативів заборонили через порушення реєстрації.

Росздорнадзор заборонив в Pосії продаж пpeзервативів, оскільки ця продукція не зареєстрована в установленому порядку. Про це повідомив глава Росздорнадзора Михайло Мурашко.

“Це означає, що лінійний ряд, який представлений компанією, не має pocійської реєстрації. Відповідно до законодавства, медичні вироби повинні пройти випробування технічні, токсикологічні, і все це повинно пройти експертизу в Росздорнадзорі”, – сказав Мурашко.

За його словами, у продукції британської компанії є ще шанс повернутися на pocійський ринок після проведення відповідних реєстраційних процедур. “Вони повинні або зареєструвати як новий виріб, або внести зміни в установленому порядку. Компанія зобов’язана дотримуватися законодавства, це не перший випадок, просто це стосується багатьох, тому він став резонансним”, – зазначив Мурашко.

Глава відомства додав, що дефіциту пpeзepвативів на pocійському ринку не виникне. “Зареєстровано в PФ понад 60 найменувань пpeзеpвативів, тому ніяких перебоїв не буде, це тільки одна з торгових марок”, – зазначив Мурашко.

За даними ЗМІ, пpeзеpвативи даної марки стали зникати з прилавків аптек в різних регіонах PФ з травня 2016 року.

Related Post

facebook