Події
У Миколаєві студент зімітував самогубство, щоб виявити одного з кураторів “групи смерті”

Юнак разом з друзями вирішив боротися з людьми, які доводять підлітків до самогубств. У Миколаєві студент зімітував самогубство аби виявити одного з кураторів групи смерті “Сині кити”. Хлопець разом з друзями вирішив боротися з людьми, які через соцмережі доводять дітей до самогубства, йдеться в сюжеті ТСН

Так, 18-річний студент-програміст Іван Бондар кілька днів нібито виконував завдання куратора. Він малював рани на руках і ногах олівцем та фарбами, а фотозвіти кожного етапу відправляв керівнику групи. За три дні хлопець виконав усі 50 завдань. Останнім наказом було самогубство.

Читайте також: “Діяли із цікавості”: ким виявилися адміністратори “груп смерті”

У процесі листування було з’ясовано IP-адресу куратора. Він виявився із Росії. Усю зібрану інформацію хлопці передали до кіберполіції, де її наразі перевіряють. У поліції заявили, що допомога таких людей значно підвищить ефективність боротьби із “Синіми китами”.

Нагадаємо, раніше у Нацполіції розповіли, яка категорія підлітків є найбільш вразливою для “груп смерті”. Переважно це діти з не зовсім благополучних родин, віком 13-17 років.

Реклама

Related Post

facebook