fbpx
Світ
У Москві няня, яка обезголовила дитину, назвала причину свого вчинку

Затримана за підозрою у вбивстві дитини Гюльчехра Бобокулова заявила, що обезголовила дівчинку через подружню зраду. Про це повідомляє LifeNews.

При цьому 38-річна уродженка Узбекистану на допиті не змогла пояснити, як саме невірність чоловіка пов’язана з родиною, де вона працювала нянею.

ЗМІ повідомили, що поліція оголосила чоловіка Бобокулової в розшук.

В Мосміськдумі в зв’язку з цією подією запропонували посилити вимоги до нянь.

“Зараз це (робота кадрових агентств) відпущено на волю ринку, регулювання немає. Сьогодні вони працюють, як хочуть. Хто є, того й беруть. Враховуючи те, що ця послуга затребувана, (регулювання) звичайно, потрібно. Жахливий випадок. Ці кадрові агентства повинні бути на виду, повинен бути якийсь рейтинг для того, щоб у людей було точне розуміння, хто і де працює нянями, яка у кого освіта і т. д”, – цитує “ТАСС” голову комісії Мосміськдуми з охорони здоров’я й охорони громадського здоров’я Людмилу Стебенкову.

Незадовго до цього під час гасіння пожежі на прилеглій вулиці рятувальники виявили обезголовлене тіло дитини 3-4 років. Як виявилося, голову дитини забрала її няня, 38-річна уродженка Узбекистану, яка і стала погрожувати перехожим біля станції метро.

ЗМІ з’ясували, що вона дочекалася, поки з будинку підуть батьки зі старшою дитиною, вбила молодшу і підпалила будинок.

Наразі жінку затримано. Відео затримання опубліковано в соціальних мережах і Youtube. Також з’явилася інформація, що жінка перебувала під впливом наркотиків.

Як відомо, сьогодні НЯНЯ РОЗМАХУЄ ВІДРІЗАНОЮ ГОЛОВОЮ ДИТИНИ У МОСКОВСЬКОМУ МЕТРО (ВІДЕО 18+)

Джерело.

Related Post

facebook