Світ
У мережу потрапив запис переговорів пілота літака EgyptAir з диспетчерами

У мережі з’явився аудіозапис переговорів пілота Airbus A320 компанії EgyptAir з диспетчерами Цюріха під час проходження літака через повітряний простір Швейцарії.

Про це повідомляє “Лента.ру” з посиланням на арабську версію сайту телеканалу CNN.

На записі пілот говорить: “Привіт, привіт, це EgyptAir 804, висота польоту 370, номер літакового відповідача 7624”. Швейцарський диспетчер підтверджує, що бачить лайнер на екрані радара.

Пізніше диспетчер повідомляє екіпажу, що переводить літак у зону відповідальності наземних служб в італійській Падуї, і бажає їм на добраніч.

“Диспетчерське управління Падуї, велике спасибі, гарного дня, а … і хорошою ночі”, – відповідає пілот.

Аналітики практично виключають сценарій з катастрофічною технічною несправністю зниклого авіалайнера EgyptAir і вважають найбільш вірогідною версію теракт, проте, ніяких підтверджень даними припущеннями, не знайдено. За хвилини до катастрофи EgyptAir сталося задимлення на борту.

Читайте також: ЗНАЙШЛИ “ЧОРНІ ЯЩИКИ” ЛІТАКА EGYPTAIR A320 – ЗМІ

На борту літака авіакомпанії EgyptAir знаходилися громадяни 12 країн . Серед них: 15 французів, 30 єгиптян, 1 британець, 1 бельгієць, 2 іракця, 1 житель Кувейту, 1 – Саудівської Аравії, 1 – Судану, 1 – Чаду, 1 португалець, 1 громадянин Алжиру і 1 канадець. Українців на борту рейсу MS804 не було.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook