fbpx
Світ
У Литві випустили посібник з виживання в разі війни з Росією

В Литві випустили інструкцію «Підготовка до виживання в надзвичайних ситуаціях і війнах» на випадок вторгнення російських військових.

В даному посібнику обсягом 75 сторінок зазначається, що увагу слід приділити дії сусідній країні – Росії та потенційній окупації Литви російськими військовими.

“Ця держава не соромиться використовувати військову силу проти своїх сусідів, і в даний момент переважно продовжує військову агресію проти України”, – йдеться у посібнику.

Читайте також:ПРЕЗИДЕНТ ФІЛІППІН ПОГОВОРИВ ІЗ БОГОМ ТА ПООБІЦЯВ НЕ МАТЮКАТИСЯ

У ньому дається опис зроблених у Росії танків, гранат, мін, зброї та інструкція, як розпізнати різні типи.
Відзначається, що в керівництві “докладно описано те, як литовці повинні шпигувати і доносити на ворога”.
“Важливо, щоб цивільне населення знало і мало волю до опору – коли ці елементи сильні, агресор має труднощі у створенні умов для вторгнення”, – сказано в тексті керівництва.

Крім окупації даний посібник містить інструкції з надання першої допомоги і виживання в диких умовах. Всього буде випущено 30 тисяч копій керівництва, які будуть поширюватися в школах, бібліотеках та онлайн.

Нагадаємо, російські та американські військові відомства обмінялись заявами про те, що нинішня ситуація сягнула найвищого рівня напруження з часів Холодної війни. І що супротивник фактично готовий застосувати ядерну зброю.

Джерело.

facebook