Події
У Києві новонароджена дівчинка пережила алкогольную кому (відео)

У хащах і серед бруду поліцейські знайшли породіллю із малям. Дитина була зовсім нерухома, а її 35-річна мати – напідпитку, йдеться в сюжеті ТСН.

Закоцюблу і нерухому дитину знайшли серед бляшанок, пакетів та іншого бруду. Тут народила її мати. Небайдужі люди викликали патрульних – і лише це врятувало дівчинці життя. “Тут сиділа жінка з приспущеними штаньми і дитинка біля неї лежала”, – розповідає працівниця поліції. Рятівники називають себе “хрещеними батьками немовляти”. Пригадують, як доправили жінку з новонародженою дитиною до пологового будинку.

Через три години породілля звідти втекла і не повернулася. “Вона обіцяла прийти в понеділок і казала, що напише відмову від дитини. Як сказали нам лікарі, це вже вшосте вона отак народжує дитину і лишає. Вона нам повідомила, що протягом 12 років вживає алкогольні напої”, – розповіла патрульна Руслана Тущенко.

Тепер лікарі та поліцейські тут чи не найрідніші люди немовляті. Дитині приносять подарунки та приділяють час і увагу. Через пияцтво матері дитина погано розвивалася і при зрості 48 см набрала вагу 1,9 кг. Нині її через крапельниці підгодовують вітамінами. “Ми її Дюймовочка називаємо, бо маленька вага”, – каже медсестра. “Перше відхилення, яке є, це затримка розвитку внутрішньоутробного плода. Дитина була переохолоджена. Дитина навіть була в алкогольній, будемо говорити так, комі була”, – розповів головний лікар київського міського пологового будинку №3 Назарій Гичка.

Більше читайте тут: ДИВОВИЖНА ІСТОРІЯ: ШВЕДСЬКИЙ ШКОЛЯР ЗНАЙШОВ СВОЮ УКРАЇНСЬКУ БАБУСЮ В БУДИНКУ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook