fbpx
Події
Зникнення 6-річної Аміни: батько зробив жaхлuве зізнання щодо cмeрті дівчинки

Правоохоронці підозрюють, що прийомні батьки причетні до зникнення 6-річної Аміни. Окрім цього, у поліції розглядають версію спaлeння тiла дівчинки для приховання її cмeрті.

Про це повідомляє 24канал

Дівчинка зникла вранці 3 червня. Батьки заявили, що під час поїздки до вокзалу, де вони мали зустріти старшу доньку, дитина вийшла з машини.

Вона попросилася в туалет. Ми зупинилися на узбіччі. Вона вискочила весела. Я сіла на своє місце. Я не знаю, сіла вона чи ні. Я зачинила двері. Ось на вокзалі ми помітили, що її немає,

– розповіла опікунка Тетяна Кудрявцева.

За словами працівника служби у справах дітей, упродовж 5 років будь-яких проблем у сім’ї не було. Аміна з її братом, яких всиновила родина Кудрявцевих, тепло ставились до опікунів. Зазначається, що дівчинка мала вроджені проблеми зі здоров’ям.

У ЗМІ з’явилась інформація, що батько зробив жaхлuве зізнання щодо cмeрті дівчинки. Він заявив, що Аміна пoмeрла уві сні. Для того, щоб не втратити виплати та уникнути покарання, опікуни спaлuли тiло дитини та викинули його у водойму. Наразі поліція офіційно не підтвердила цієї інформації. На час слідчих дій всіх дітей Кудрявцевих забрала соцслужба.

Читайте також:ЗАЛИШИЛАСЬ МАЛЕНЬКА ДОНЬКА ТА ЧОЛОВІК: У СОЦМЕРЕЖАХ ПИШУТЬ ПРО ЛІКВІДАЦІЮ СНАЙПЕРКИ ТЕРОРИСТІВ

Related Post

facebook