fbpx
Події
У Десні шукають автомобіль, який на швидкості заїхав у річку і зник під водою

Очевидці бачили, як вчора близько опівночі хтось на швидкості заїхав у річку і зник під водою. Ані марки авто, ані водія чи пасажирів у темряві роздивитися було неможливо. Рятувальники одразу розпочали пошукову операцію, водолазам допомагають рибалки.

Не допомогло й ранкове підключення водолазів: уже перше занурення виявило, що видимість під водою мінімальна – на відстані витягнутої руки. Рятувальники кажуть, що знайти автомобіль буде непросто, бо течія могла його віднести далеко. Суттєву допомогу можуть надати професійні рибалки, які пообіцяли високотехнологічне обладнання – надчутливі камери для підводної зйомки. “Берегова лінія і сильна течія. На цей момент, неможливо сказати, в якій частині річки знаходиться автомобіль. Сподіваємося на водолазів, ехолоти — будем проводити пошукові роботи”, – каже заступник керівника ДСНС в Чернігівській області В’ячеслав Вернидуб.

За допомогою ехолотів уже обстежили найглибші ями. У Десні вони є і 7-метрові, про них знають і рятувальники, і рибалки, які також уже долучилися до пошуків. Після одного з рейдів рибалки на моторному човні привезли дитяче автомобільне крісло. Кажуть, воно зачепилося за кригу за кілометр від місця події. Тим часом правоохоронці шукають інформацію про зниклих безвісти – тих, із ким від учорашнього вечора перервався зв’язок, йдеться у сюжеті ТСН.

Читайте також:  На трасі Київ-Одеса утворився 20-кілометровий затор через масштабну ДТП

 

Джерело.

 

Related Post

facebook