fbpx
Події
У чому небезпека таблеток для схуднення: жахливі результати експертизи (відео)

Лікар-фармацевт обурений тим, що продавці таблеток для схуднення прописують двомісячний курс прийому, тоді як офіційна медицина дозволяє пити диклофенак не більше тижня.

Пригнічують апетит і сприяють швидкому схудненню. Інтернет рясніє оголошеннями про продаж диво-таблеток. Закрита група в соцмережі: тут продають сукні, чоботи і диво-таблетки, що повністю пригнічують апетит. Як обіцяють покупцям, вага і об’єми йдуть в мінус в прискореному темпі.

“Якщо не вдається впоратися з “жором” самостійно – можна схуднути за допомогою капсул. Вага знижується в межах 8 кг за місяць”, – йдеться в повідомленні.

На питання – має препарат побічні дії – відповідають відверто: ні.

 “Побічні дії”: гіркота, запаморочення, гіперреактивність, похитування як на хвилях.

Наталя, що проживає в Ізраїлі, зізнається: таблеток невідомого походження побоювалася, але вирішила ризикнути. П’є капсули вже другий тиждень.

“Звичайно страшно і хочеться знати, що там всередині знаходиться і що ти п’єш! Напевно, якби люди знали – все докладніше вони б не купували ці капсули”, – розповіла вона.

Під час телефонної розмови з продавцем так і не вдається дізнатися про склад таблеток – відповідь дуже розпливчаста.

“Дівчата худнуть. Але буває рідко індивідуальна непереносимість будь-якого компонента. Я ж не знаю, що там входить до складу”, – розповідає продавець.

Читайте також: Не для людей зі слабкими нервами: дівчина показала наслідки схуднення вдвічі (фото)

В результаті експерименту, ці капсули були отримані і відправлені на експертизу. Лабораторні аналізи готові за тиждень. І результати вражають! З’ясовується, що основним виявленим активним компонентом є синтетичний препарат “Диклофенак”. Препарат добре відомий людям, що страждають від болю в суглобах.

Лікар-фармацевт обурений тим, що продавці таблеток для схуднення прописують двомісячний курс прийому. У той час як офіційна медицина дозволяє пити диклофенак коротким курсом – не більше тижня.

“У диклофенаку є серйозні побічні реакції – це шлунково-шлункові кровотечі. Я можу допустити, що це прострочені лікарські засоби, які не можна реалізувати через аптечну мережу, оскільки цей препарат продавався в таблетках поштучно, а не в блістерах”, – розповідає Владислав Онищенко, голова правління Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Примітно також, що ціна в аптеці за 30 капсул диклофенаку 3 гривні 66 копійок. 30 таблеток для пригнічення апетиту з тим же складом в інтернеті продовжують рекламувати і продавати по 900 гривень.

Джерело.

Related Post

facebook