fbpx

У Британії загадково зникла українка (фото)

У Британії “безслідно” зникла українка, яка жила неподалік від міста Лідс. Про це повідомляє ВВС, з посиланням на місцеву поліцію.

Світлану Красносельську – українку за походженням – востаннє бачили біля її будинку в селі Майклфілд 3 квітня. Поліція графства Вест-Йоркшир каже, що гроші з її банківського рахунку не знімали, і що тривала відсутність абсолютно не сумісна з характером жінки.

40-річна Красносельська жила в Британії останні 12 років. Вона одружена, має дорослу доньку.

“Ми щоденно стикаємося з випадками зникнення людей. … Але щодо Лани – це справжня загадка. Ми не маємо жодного уявлення, куди вона поділася”, – розповів представник поліції Джеймс Ентвістл.

Пошукові команди обшукали із собаками територію довкола її будинку – зокрема звалище, старий кар’єр і печери – але не знайшли жодних зачіпок.

“Це справді незвично – коли людина зникає без сліду. Люди не розчиняються у повітрі”, – каже представник поліції Ліза Аткінсон.

“Родина перебуває в стресі, минуло вже 5 тижнів – але ми не маємо жодної інформації. Ми би дуже хотіли поговорити з друзями чи знайомими, з якими вона могла зустрітися в цей час, і які могли б нам щось розказати про Лану та навести на здогади щодо місця її перебування”, – додала Аткінсон.

Читайте також: На концерті Тіни Кароль відбулася сильна тиснява, загубилися десятки дітей (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page