fbpx

На концерті Тіни Кароль відбулася сильна тиснява, загубилися десятки дітей (фото)

7 травня в Івано-Франківську відбувся концерт Тіни Кароль. Послухати її концерт на День міста зібрались вчора ввечері близько десяти тисяч фанатів. Проте виступ не виправдав очікувань франківців. Відтак франківці розкритиували концерт Тіни Кароль. Зокрема, обурило містян погане звучання пісень та шалена тиснява величезного натовпу, пише Галицький Кореспондент.

Патрульна поліція Івано-Франківська повідомляє, що у максимально достатньому складі забезпечувала громадський порядок. Втім поліція констатує, що натовп п’яної молоді все таки стримати важко. Тому коли під час концерту фанати ринули до сцени, поліція разом з муніципальною вартою змушена була робити ланцюг, щоб хоч якось відтіснити людей.

Під час концерту було кілька бійок. “Ми нікого не затримували, лише забирали найбільш активних учасників з осередку конфлікту. Люди падали на землю – хтось від передозування алкоголем, хтось не міг встояти на ногах під тиском натовпу. В однієї дівчини був напад епілепсії. Медики ледь встигали давати раду – людей несли й несли. Патрульні винесли більше 20-ти осіб. На щастя, ніхто не був травмований. Більше 20-ти дітей загубилися. Зараз усіх дітей віддали батькам”, – йдеться у повідомленні поліції.

Також у поліції відзначають, що коли хтось падав або знаходили загублену дитину в натовпі, то більшості було начхати на це. Патрульні просили розійтися і чули “Це ваші проблеми!”. Дорога від сцени вглиб натовпу й назад займала більше півгодини.

Читайте також: В мережі показали відео одного із перших виступів ще зовсім юної Тіни Кароль

“Не зловживайте алкоголем на масових заходах! Допомогайте один одному! Головне – не панікуйте! Допомагайте встати тим, хто впав. Це щастя і Божа ласка, що все обійшлося без жертв. Зрозумійте, що краще про нашу безпеку, ніж ми самі, не подбає ніхто”, – закликають патрульні.

Фото “Курс”

You cannot copy content of this page