Політика
У біографії Гройсмана знайшли сумнівні моменти (документ)

Нардеп Купрій знайшов у розданій в Раді біографії Гройсмана два цікавих моменти.

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що знайшов у біографії кандидата на посаду прем’єр-міністра Володимира Гройсмана два сумнівних моменти.

Зокрема, за його словами, Гройсман в 2012 році отримав орден “За заслуги” II ступеня від екс-президента Віктора Януковича.

Крім того, нардеп у Facebook опублікував копії першого диплома Гройсмана про вищу освіту за спеціальністю “Юриспруденція”. “Диплом був виданий йому Міжрегіональною Академією управління персоналом у 2003 році за спеціальністю “Правознавство”, і отримав його Гройсман всього за півтора року навчання!!! Оскільки в його особовій картці зазначено, що навчання відбувалося з 2002 по 2003 рік”, – пише Купрій, зазначаючи, що й сам навчався в тому ж виші, але витратив на освіту три роки.

“Мабуть, диплом куплений “за сало”. Спробую з’ясувати ці обставини через депутатські звернення”, – пише Купрій.

“Також цікавим є той факт, що в своїй автобіографії, яка представлена паном Гройсманом як кандидатом на посаду прем’єр-міністра, не вказано, що він був депутатом Вінницької міськради. Але зазначено, що з листопада 2005 року по квітень 2006 року він працював секретарем міськради. Обрання на цю посаду без статусу депутата міськради неможливо за законом!”, – повідомляє нардеп.

автобіографія

Афтобіографія2

Диплом

Диплом1

Особова картка

Читайте також: Гройсман – прем’єр. «За» – 257. (Оновлюється).

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook