fbpx
Політика
Тимошенко вщент розкритикувала владу(Відео)

На програмі “Шустер Live”, 25 березня 2016 року, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко з нищівною критикою розповіла про дії влади.

Юлія Володимирівна звинуватила уряд і президента у змові з олігархами, а пропоновані перестановки в уряді простим переставлянням стільців.

Також, вже традиційно Тимошенко продемонструвала ряд слайдів із даними про реальну економічну ситуацію в Україні, про зубожіння населення та рівень довіри до органів державної влади, за даними американського NDI.

Тимошенко повідомила аудиторії , що, згідно з останніми дослідженнями Національного демократичного інституту США, 77% громадян України на Сході, Заході, Півночі і Півдні країни вважають, що після останніх парламентських виборів становище в країні погіршився, 17% вважають, що залишилося таким же жахливим, як і було до виборів.

«І тільки 3% громадян вважають, що їм стало жити краще. Я цих людей знаю поіменно і якщо треба – можу назвати », – натякнула Тимошенко.

Рівень довіри до президента: 9% вважають, що «добре» або «дуже добре» і 54% – «погано» або «дуже погано».

«Це – катастрофа і крах довіри до органів влади. Люди знають, на кого покладати відповідальність, і це означає, що люди не очікують від них змін », – підкреслила лідер «Батьківщини».

Повне відео програми:

Реклама