Політика
“Тут моторошно, все заборонено, за будь-яке порушення – в ШІЗО”, – український політв’язень Афанасьєв про в’язницю в Комі (лист)

Незаконно засуджений у РФ українець Геннадій Афанасьєв розповів про умови перебування в тюрмі в Комі.

Відповідний лист українського політв’язня оприлюднила його мати Ольга Афанасьєва на своїй сторінці в Фейсбуці.

“SOS. Гені загрожує термін – 3 роки в’язниці. За вироком – 7 років колонії. З 7 років 3 роки сидіти в карцері … Встаньте усім світом на захист патріотів. Розкажіть друзям про них, напишіть лист, стукайте в міністерства! Повірте, якби хтось із Вас був у такій ситуації, хлопці б горою стояли за кожного!”, – написала вона.

“… тут залізна підлога, з 4:30-20:30 ліжка прикуті до стіни, з їхнього днища стирчать два місця для сидіння і столик, як на бічних місцях плацкартного вагона. Дзеркал немає, ТВ немає. Нічого немає. Все заборонено. Куртку знімеш, якщо жарко – ШІЗО (штрафний ізолятор, “в’язниця у в’язниці”. – Ред.), простирадло порветься – ШІЗО, ґудзик не застібнеш – ШІЗО. Хто сюди потрапив за внутрішнім розпорядженням, повертається ще двічі, потім 3 роки в’язниці дають. Там моторошно. Зі шлунком від їхньої води і їжі проблеми. Але розумом і душею, духом я здоровий. Щойно отримав ще 5 діб ШІЗО за порушення форми одягу (мився)…”, – йдеться в листі Афанасьєва.

Читайте також: У політв’язня Клиха досі не зійшли рани після катувань: “Він не може стояти на лівій нозі”.

Джерело.

SOS. Гене грозит срок – 3 года тюрьмы. По приговору-7 лет колонии. Из 7 лет три года сидеть в карцере…Встаньте всем …
Опубліковано Ольгою Афанасьевою31 березень 2016 р.

 

Реклама

Related Post

facebook