Політика
Тука проти прямих переговорів Савченко з ЛДНР (відео)

Заступник міністра вважає, що вести переговори з сепаратистами повинні особи, які мають на них вплив.

У ЛДНР негативно ставляться до народного депутата Надії Савченко, тому її участь в переговорах не принесе позитивних результатів. Про це заявив заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука в ефірі телеканалу “ 112″.

Він повідомив, що в переговорах повинні брати участь особи, які мають безпосередній вплив на сепаратистів.

“Що стосується звільнення полонених, я вважаю, що залучатися до цього процесу повинні ті люди, які мають якусь вагу і способи впливу. Хто це, прізвище, посада не мають ніякого значення, коли йдеться про конкретні життя наших хлопців… Але, чесно кажучи, я не дуже-то думаю, що Надіна фігура, як парламентера, це хороший аргумент буде”, – зазначив Тука.

“По-перше, Надю сприймають як вбивцю і терориста. А по-друге, всі прекрасно усвідомлюють, наскільки зараз фігура Наді популярна в Україні, і якщо вона буде вести переговори про звільнення наших хлопців, я хотів би помилятися, але мені здається, що це підніме як ціну за звільнення, так і власну значимість в очах сепаратистів”, – додав заступник міністра.

Він наголосив, що Савченко потрібен час, щоб адаптуватися в навколишньому середовищі, яке змінилася за останні два роки.

Також Тука додав, що зараз на Донбасі бойовики відкривають вогонь для того, щоб постійно тримати українських військових в напрузі.

Джерело.

Реклама

Related Post