fbpx
Світ
Ціни на відпочинок у єгипетському Шарм-Ель-Шейху можуть суттєво зрости: названі суми

На популярному єгипетському курорті Шарм-Ель-Шейх просять уряд країни втрутитися в питання ціноутворення у місцевих готелів.

Усе тому, що низькі ціни негативно позначаються на туристичній репутації міста та не дають рости доходам скарбниці, повідомляє Gazeta.ua.

Незважаючи на загальне зростання в’їзного турпотоку в Єгипті, середнє завантаження готелів Шарм-Ель-Шейха становить усього 50-60%. Саме тому багато готелів пропонують низькі ціни на розміщення.

За словами голови комітету з маркетингу та розвитку туризму курорту Рамі Різкалла, серед тих готелів, які в гонитві за клієнтом пропонують ціни по $15 замість $100 за ніч, є і п’ятизіркові готелі з гучними іменами.

Читайте також: Єгипет засумнівався у форматі “все включено”

“Схожа політика негативно позначається на якості обслуговування і негативно впливає на імідж курорту, а також не сприяє зростанню доходів регіону”, – каже чиновник.

На думку голови комітету, ціна на кімнату у п’ятизірковому готелі повинна бути не нижче 50 доларів за ніч. В іншому випадку, з урахуванням зростання витрат на електроенергію і пальне, а також падіння курсу єгипетської валюти, готель стає збитковим.