fbpx

Єгипет засумнівався у форматі “все включено”

Відпочинок у форматі “все включено” призвів до зниження якості обслуговування в Єгипті. У місцевій федерації туризму вважають, що це приносить шкоду економіці країни.

Про це повідомив глава ETF Карім Мохсен в інтерв’ю Daily News Egypt. За його словами, через систему “все включено” туристи не бачать сенсу залишати територію готелю. Це негативно впливає на інших постачальників пов’язаних із туризмом послуг. А зниження заробітків місцевого бізнесу заподіює шкоду економіці країни загалом.

“Що ж до якості обслуговування, яке надається на туристичних об’єктах і в готелях. Вважаю, що уряду слід встановити жорсткі правила і контролювати їх виконання. Ще одне рішення – зниження рейтингів готелів, які пропонують пакети послуг за системою “все включено”. Це призведе до підвищення цін на проживання в Єгипті, поліпшить якість послуг. Особливо за умови контролю і нагляду за якістю “, – сказав Карім Мохсен.

Читайте також: “Як же соромно за наших”: фото з “добром” українського туриста в готелі Єгипту шокувало соцмережу

Мохсен також додав, що саме All Inclusive є основною причиною відсутності будь-якого розвитку в галузі туризму за останні 10 років.

На травневі вихідні українці масово розкуповують путівки на відпочинок у Туреччині, Єгипті, Греції та Іспанії. Ці напрямки найзетребуваніші серед людей. Туди поїде більше третини українських туристів, кажуть туроператори.

Джерело.

You cannot copy content of this page