fbpx
Події
Трупарня забита: розвідка озвучила реальні втрати терористів у боях на Світлодарській дузі

У період із 19 по 25 грудня в боях на Світлодарській дузі загинули 18 і поранені 38 терористів. Такі дані озвучили на офіційній сторінці Головного управління розвідки Міноборони України у Facebook.

Зазначається, що кількість загиблих і травмованих військовослужбовців з’єднань і військових частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за минулий тиждень збільшилася у результаті спроб противника зайняти нові позиції і порушень під час транспортування зброї і боєприпасів, незадовільних умов служби та медичного забезпечення.

Серед виведених із ладу терористів – троє убитих і п’ятеро поранених військовослужбовців зі складу 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ. У складі 2 окремої мотострілкової бригади (Луганськ) 2 АК ЗС РФ поранений один військовослужбовець. У складі 7 окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2 АК 15 військовослужбовців убито і 32 поранено.

“У цивільних лікарнях Луганська введений режим обмеження доступу відвідувачів у зв’язку з приховуванням розміщення великої кількості поранених військовослужбовців російських окупаційних військ. Трупарня головної міської лікарні заповнена убитими російськими військовослужбовцями. У медичних установах на тимчасово окупованих територіях Луганської області проводиться виписка хворих цивільних осіб для звільнення місць для поранених військовослужбовців”, – йдеться в повідомленні розвідки.

Читайте також: Терористи передали тіла загиблих українців на Світлодарській дузі

Джерело.

Related Post

facebook