Події
“Трудова книжка абсолютно ні про що не свідчить”- міністр соціальної політики

Трудові книжки в Україні не мають жодного значення, але коли їх скасують, невідомо. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева. “Трудова книжка абсолютно ні про що не свідчить. Вона свідчить лише про місце, де ви працювали, але цю ж інформацію ви можете отримати у Пенсійному фонді”, – сказав він. Як швидко можуть скасувати трудові книжки, Андрій Рева не сказав. “Це була ідея великого попереднього реформатора міністра.

Правда, жодних інших ідей я від нього не почув. Але якби це навіть зробили, це абсолютно б не вплинуло на економічну ситуацію в Україні. Воно не має значення ні для Пенсійного фонду, ні для економіки, ні для чого”, – сказав Рева.

Нагадаємо, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус раніше заявляв, що система ведення трудових книжок застаріла, і жодна з європейських країн не користується нею, а також, що це створює проблеми кадровим службам. У листопаді минулого року у Верховну Раду надійшов розроблений відомством Абромавичуса законопроект, який передбачав зміни в Трудовому кодексі.

Автори документа пропонували вилучати трудову книжку і натомість ввести норму про записи в електронній формі в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Більше читайте тут: УКРАЇНЦI ВИЇЖДЖАЮТЬ. ПЯТЬ ШЛЯХІВ ВТЕЧІ З УКРАЇНИ.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook