fbpx
Без рубрики
Проводила час разом із коханцем, поки діти вмирали від голоду. З’явились деталі жахливої трагедії в Києві

Горе-матір, яка залишила дітей без нагляду на 9 днів, розлучена з батьком малюків, а родичів у неї немає.

“20-річна уродженка Миколаївської області залишила двох дітей одних вдома. Діти були без нагляду дев’ять днів. Коли жінка повернулася у квартиру, виявила сина мертвим, а дочку – без свідомості”, – розповіли у поліції.

За словами начальника слідчого відділу Голосіївського управління поліції Олександра Самусенка, за життя дівчинки борються лікарі.

Слідчі встановили, що, залишивши дітей вдома, жінка проводила час разом із коханцем.

“Матір дітей затримали за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 135 (Залишення у небезпеці) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі”, – заявили у поліції.

“Відомо, що дівчина приїхала в столицю в кінці минулого місяця. З батьком дітей вона розлучилася, а в Києві проживала на орендованій квартирі”, – розповіли в Голосіївській РДА

Про подальшу долю дівчинки подбають соцслужби.

Соціальні працівники вже підготували розпорядження про “негайне вилучення дитини віком 2 роки і 10 місяців з родини”. Звернення буде подано до суду, який повинен позбавити батька і матір дівчинки батьківських прав.

“Дівчинка дуже виснажена голодуванням. Вже прийнято рішення про позбавлення матері дівчинки батьківських прав і передачі її під опіку соціальних органів”, – розповіли в РДА.

Далі соцпрацівники вирішуватимуть, куди відправити дитину. Можливо, дівчинку помістять до будинку сімейного типу або віддадуть на удочеріння іншій родині.

Також не виключено, що дитину можуть повернути батькові, якщо соцпрацівники будуть впевнені, що чоловік дивитиметься за дівчинкою.

Медики розповіли, що дівчинка була доставлена до лікарні в “дистрофічному стані”. Коли медики забирали дівчинку з квартири, дитина була сильно худою і непритомною.

Лікарі роблять все можливе, щоб дівчинка одужала.

Читайте також: Мати кинула на тиждень: у Києві загинув малюк, його дворічна сестра ледве вижила (фото)

Джерело.

Джерело.

Related Post

facebook