fbpx
Дозвілля
ТОП-7 рецептів щасливого шлюбу, які не працюють

Поради прабабусь для щасливого сімейного шлюбу більше не працюють. Аби не зруйнувати сім’ю, headinsider радить скористатися новими порадами.

Для чоловіка завжди потрібно бути красунею

Бути красунею — чудово, якщо нею пощастило народитися. А якщо ні, то заробите собі невроз у гонитві за красою. Не варто прокидатися раніше за чоловіка, аби зробити макіяж і зачіску.

Прасувати сорочки — твій обов’язок

Неможливо бути щасливою в шлюбі, якщо твоя роль — це роль безкоштовної прислуги. Сучасне життя не передбачає поділу обов’язків на жіночі і чоловічі, тому що важка фізична праця в побуті більше не використовується.

Хвора ти нікому не потрібна

Невідомо, навіщо деякі матері вкладають в голови донькам таку думку, тому що ось це дійсно страшно. Уяви собі життя, в якому ти повинна приховувати від самої близької людини своє погане самопочуття. Уяви, що тобі поставили серйозний діагноз, і ти навіть не можеш поділитися з чоловіком своїми страхами та переживаннями.

Не можна відмовляти чоловікові в сексі

Звучить так, що секс потрібен лише чоловікові. Ти не можеш хотіти сексу, ти не можеш його “взяти”. Ти можеш тільки “дати” — ну або не дати, відмовити. Але відмовляти недобре. Чоловік образиться, йому ж треба. А тобі — не треба. Природно, з такими установками в голові важкувато отримувати від сексу задоволення. А щасливий шлюб без хорошого сексу неможливий.

Подаруй йому малюка

Важливо розуміти, що дитина — це не подарунок. Це спільний проект. А “дарувати” чоловікові потрібно що-небудь інше.

Не смій напиватися при чоловікові

Перекладаємо: “Не смій напиватися взагалі ніколи”. Ви з чоловіком живете разом і відпочиваєте разом. І напиватися можуть тільки дружини чоловіків, які їздять у відрядження. Для інших – тверезий спосіб життя.

Створи в будинку атмосферу затишку

Мабуть, що твоє завдання — створити будинок, в який хочеться повертатися. .Але ти не можеш забезпечити атмосферу самостійно — тому, що вас в будинку двоє. Дві атмосфери — твоя і його. І, скільки ти свою не створюй, якщо твій чоловік над цим не працює — нічого не вийде. Тому системний баг потрібно видалити: не ти, а ви обидва повинні створювати приємну домашню атмосферу. Інакше це не працює.

“У наших жінок є три сексуальних розлади: педофілія, зоофілія, мазохізм. По-перше, вони беруть чоловіка не в чоловіки, а на виховання. По-друге, живуть з алкоголіками. А що таке алкоголік? Це тварина. І по-третє – страждають мазохізмом: люблять, коли над ними знущаються”, – каже відомий психолог, психотерапевт з 40-річним стажем, кандидат медичних наук і автор 30 книг, присвячених практичній психології, Михайло Литвак.

Ділиться секретами щасливого сімейного життя і як уникнути розлучень, пише mors.in.ua.

“Не зраджують фізично здоровим, духовно розвиненим і матеріально незалежним жінкам. Сам досліджував, і знаю, що щасливі пари існують, проте рідко зустрічаються. На 11 тис. сімей знайшлися 3 щасливі. Але що найголовніше – тільки щасливі сім’ї – нормальні. Решта – це патологія, співжиття двох нещасних людей. Люди розлучаються, бо погано виховані. Їх не навчили думати, не навчили вибирати чоловіка або дружину. Ми проводили опитування – яке з пояснень в любові сподобається більше. Запропоновані були такі варіанти: “Я без тебе жити не можу”, “Я тебе ніколи не скривджу”, “Давай разом тягнути лямку життя”. Так ось, 75% жінок вибрали освідчення “Я без тебе жити не можу”. Невже не чути, що це освідчення є характерним для чоловіка-дитини або алкоголіка? А ось справжнє освідчення в коханні “Давай разом тягнути лямку життя” нікому не сподобалося”, – каже експерт.

Радить подружжям, якщо помилилися у виборі – краще шукати іншу пару і не мучити одне одного.

Читайте також: Названо найкритичніший рік подружнього життя, на якому розпадається більшість шлюбів

Джерело.

Related Post

facebook