fbpx
Події
Терор і змова: на Львівщині запобігли спробі держперевороту

Троє жителів Львова були затримані за підозрою у спробі насильницького захоплення державної влади і підготовці терористичних актів на території міста й області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначається, що двоє із затриманих планували кілька вибухів на залізничних коліях у межах міста й області. Для цього протягом червня-серпня 2016 року проводили огляд залізничних колій, випробували пристрій ініціювання вибуху, придбали електродетонатори та запали для виготовлення вибухових пристроїв і зберігали їх за місцем проживання.

За інформацією правоохоронців, деталі планування і здійснення терористичних актів зловмисники обговорювали під час спільних зустрічей у Львові. Водночас під час однієї з таких зустрічей частина людей відмовилася від наміру брати участь у скоєні вибухів на залізничних шляхах.

“Зазначимо, що завдяки ефективній діяльності прокуратури і Служби безпеки у Львівській області зазначена група осіб була затримана ще на стадії приготування терористичного акту. Під час затримання злочинців, один із них чинив активний опір і поранив співробітника служби безпеки”, – сказано в повідомленні.

Крім того, у результаті обшуків у підозрюваних було виявлено арсенал вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв. Зокрема гранатомети РПГ-7 з гранатами до нього і РПГ-26, автомат Калашникова та набої до нього в кількості більше 1000 штук, 8 одиниць переробленої вогнепальної зброї, 2 кг вибухової речовини гексоген, 1 кг вибухової речовини тротил, 5 кілограмів вибухової речовини, еклектродетонатори, запали, тощо.

“Під час слідства було встановлено, що накопичення такої кількості вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, було одним із пунктів плану дій, кінцевою метою яких повинно стати захоплення з використанням зброї та вибухівки державної влади у районах Львівської області, розташованих у гірській та лісистій місцевості”, – пояснили у прокуратурі.

Зазначається, що в подальшому, згідно з планом змовників, передбачалося створення баз для укриття, вчинення грабежів і розбоїв з метою заволодіння майном, грошима, вогнепальною зброєю, а також знищення майна з метою перевірки нових співучасників.

Наразі слідчими Служби безпеки проводиться подальше розслідування з метою встановлення всіх співучасників злочину та розшуку підозрюваного, який ховається від правоохоронних органів.

Читайте також: Позіхав і грав у “ку-ку”: поведінка сина Трампа стала однією з найбільш обговорюваних тем у мережі (відео)

Джерело.

 

Related Post

facebook