fbpx
Дозвілля
Сварлива, невмита, волохата: чоловіки назвали причини, за яких можуть покинути жінку

Сайт WotWentWrong провів анонімне опитування серед чоловіків, аби дізнатися, що могло б стати причиною для розриву стосунків із жінкою.

10 відповідей, які зустрічалися найчастіше:

1. Не готовий до стосунків. Часто стає головною причиною, бо стосунки — це не тільки відпочинок та гарний с…с, а й вміння брати на себе відповідальність за майбутню родину.

2. Мав відчуття, що він для неї — не головне. Тут два варіанти. Або ви дійсно весь час зайняті, і мало приділяєте увагу коханому. Або він егоїст.

3. Вона була не дуже доглянутою. Хлопці люблять дівчат, які вміють стежити за собою. Щоб шкіра була чиста – без всяких прищиків і плям, і щоб волосся вимите та охайне, щоб пахло від неї приємно.

4. Мала зайву рослинність. Волосся у дівчини, якщо воно не на голові, для хлопців як прищі, немита голова і запах поту разом узяті.

5. Вона дуже рідко хотіла с…у. С…с для чоловіка одна з найважливіших умов у стосунках. І якщо у вас занадто часто болить голова, будьте готові, що йому це може не сподобатися.

6. Вона не вміла цілуватися. Поцілунки – це прелюдія до с…у. І від того, як людина цілується, можна зробити висновок, яка вона у ліжку.

7. Ми занадто часто сварилися. Зрозуміло, що без сварок обійтися не можна. Але якщо це відбувається постійно, то, напевно, може, й на краще, що ви розлучилися. Такі стосунки явно нездорові.

8. Ми занадто різні. Захоплення у закоханих повинні бути на одній хвилі. Інакше не буде навіть про що поговорити.

9. Вона весь час спізнювалася. Як показує практика, часті запізнення, особливо не на 5-10 хвилин, виводять хлопців із себе.

10. Звинувачувала у зрадах. Жінка починає так думати, коли чоловіка щось не влаштовує із перших 9 пунктів.

Джерело.

facebook