Події
Суд обрав міру запобіжного заходу для Василя Гнатюка

Сьогодні, у Тернопільському міськрайонному суді розглядали справу підoзpюваного 16-річного Василя Гнаюка, якого підозpюють у вuвстві 17-річної Ірини Мукоїди. Суд мав визначити йому міру запобіжного заходу – залишити під вартою чи відпустити під домашній аpешт, як того вимагали адвокати, повідомляє  PRESS-ЦЕНТР.

Прокурори переконували залишити Василя Гнатюка під вартою на максимальний термін – 60 діб, запевняючи, що під домашнім арештом він чинитиме тиск на свідків. Адвокати виступали із запереченнями, мовляв, Василь Гнатюк – неповнолітній, тому найкращою мірою запобіжного заходу для нього буде домашній арешт.

Суд, заслухавши обидві сторони,вирішив залишити хлопця під вартою. Тож у СIЗО Василь Гнатюк пробуде до 5 жовтня.

Читайте також:   “Нарешті прийшли відповіді. Дівчину викинули з позашляховика темного кольору”, – Костилєва оприлюднила чергові дані, щодо справи Ірини Мукоїди

– Він дуже просився додому, говорив, що під наглядом дорослих не буде чинити жодних протизаконних дій, однак його ніхто й слухати не хотів, – говорить кореспонденту видання мама хлопця Наталія Жук. – А дитина дуже вимучена, переживає, не спить по ночах. На суді плакав. Та й ми переживаємо, місця собі не знаходимо, бо не знаємо, що буде далі.

Тим часом у Facebook сестра Василя Гнатюка Вікторія написала, що наступне судове засідання відбудеться вже цього четверга, 10 серпня.

Реклама

Related Post

facebook