fbpx
Події
Стало відомо, від чого помер Карімов: опубліковано медичний висновок

Карімова доставили в Центральну клінічну лікарню при МОЗі Узбекистану без свідомості вранці 27 серпня. У нього діагностували інсульт, різке підвищення артеріального тиску (250/120) та зупинку серцевої діяльності.

З допомогою реанімаційних заходів вдалось лише відновити роботу серця, проте вже тоді у Карімова розвинулась атонічна кома, яка є необоротним станом. Він був переведений на апарат штучної вентиляції легенів», — йдеться в повідомленні.

У медичному висновку йдеться, що серце Карімова зупинилось о 20:15 2 вересня, а о 20:55 у нього діагностували біологічну смерть.

Уряд Узбекистану опублікував медичний висновок про причину смерті президента Іслама Карімова.

Текст медичного висновку доступний на сайті кабміну Узбекистану.

Читайте також: ДОЧКА КАРІМОВА ЗАСПІВАЛА ПІСНЮ У ПАМ’ЯТЬ ПРО БАТЬКА – ЗМІ (ВІДЕО)

У документі зазначено, що майже тиждень Карімов провів у стані атонічної коми.

Неврологічний стан хворого з самого початку характеризувався як атонічна кома. У неврологічному статусі: дифузна м’язова атонія, арефлексія. Хворому тричі було проведено динамічні електроенцефалографічні дослідження, за даними яких зберігалася картина стійкого пригнічення біоелектричної активності головного мозку,
– йдеться у висновку.

Повідомлення про смерть Карімова у ЗМІ почали з’являтись незадовго після його госпіталізації. Влада Узбекистану підтвердила цю інформацію лише ввечері 2 вересня. Похорон незмінного узбецького лідера, який керував країною більше 26 років, відбудеться 3 вересня у його рідному місті Самарканд.

Джерело.

Реклама