fbpx
Авто
Сповідь водія у тюрмі, який п’яний за кермом убив кохану дружину (відео)

У водія, який випивши скоїв ДТП, загинула рідна людина. Він, відбуваючи термін у колонії, прагне прощення, а ще ділиться роздумами про те, якою повинна бути відповідальність для п’яного за кермом.

Про це – у проекті Війна на дорогах на СТБ, у якому розповідається про резонансні ДТП та про те, як це спинити.

До речі, більше місяця журналісти не могли знайти засудженого після вбивства у результаті ДТП, який би дав інтерв’ю, але раптово на Полтавщині один з них відгукнувся на прохання.

– Я втратив кохану людину, близьку кохану людину… Сам себе навряд вибачу… За кохану людину я готовий був відірвати голову кому-завгодно, хто міг би спричинити біль, не говорячи вже про смерть… Тяжко усвідомлювати до тепер, що ця людина – я і я винен у всьому сам, – сказав засуджений водій.

Подія сталася у листопаді у 2014 році у Харкові. Був перший день ожеледиці. Випили з товаришем 0,7 л горілки. А потім Євген поїхав забирати дружину з роботи.

– Той поворот, який я зазвичай пролітав… Цього  разу я його не пролетів. Удар. Аварія. Я відключився. Прийшов до тями – мене витягували з машини, була пекельна біль у нозі. Мені здавалося, я бачив спину дружини… Не впевнений. Мене винесли з машини, я почав кричати, щоб витягували дружину, а сказали, що вже немає сенсу, вона мертва, – ділиться трагічними спогадами Євген.

– Якби був би шанс помінятися з дружиною – я би помінявся, не задумуючись, – каже засуджений.

Дружину поховали. Потім суд і вирок. Євгена позбавили волі на 4 роки.

– Якщо мене почує теща, Льошка, я прошу у них пробачення… Сам себе я навряд чи пробачу, – додав Євген.

Читайте також: Люди шоковані: у рідному селі розповіли про горе-матір, яка заморила малюків голодом (відео)

Джерело.

Related Post

facebook