fbpx
Події
Спливли подробиці по бурхливому минулому горе-матері, заморившої дітей голодом

Владислава Трохимчук (Подчапко) залишила в замкненій квартирі двох дітей без їжі і догляду, в результаті чого помер однорічний хлопчик

Мати 20-річної Владислави Трохимчук не хотіла вірити в те, що трапилося. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню “Факти“.

Слюсаренко Людмила працює гувернанткою в Москві. Про трагедію вона дізналася від старшої доньки, яка живе у Чернівцях.

“Свєта каже: “Мамо, у нас біда. Влада заморила Даню голодом”. І відключилася. Я стала кричати криком. Не вірила, не хотіла вірити. Влада адже така весела, відкрита. Ми з нею були як дві подружки”, – зізналася Людмила Миколаївна.

Жінка розповіла, що Влада росла без батька. З ним Людмила зійшлася вже маючи трьох дітей. Тоді вона завагітніла Владиславою і вони з’їхались. Але співмешканець бив жінку, тому бабуся Влади вигнала зятя з дому.

“За всі двадцять років він ні копійки не дав на дитину. Я ж працювала цілодобово, щоб прогодувати сім’ю. Спочатку в Києві, потім — у Москві. Гроші висилала дітям”, – поскаржилася Людмила.

“Зараз пліткують, що Влада спала з чоловіками з 13-річного віку, що їх у неї було ніби шестеро і вона, мовляв, з усіх вимагала грошей. Звичайно, після того, що дочка наробила, можна вже говорити що хочеш, – розповіла вона.

Жінка поділилася спогадами про часи, коли Влада поступила в технікум.

“Коли Влада ще жила в селі, вона зустрічалася з місцевим хлопцем, Сережкою. Потім з міліціонером з Первомайська, Женею. Він красиво залицявся, приїжджав до нас знайомитися, квіти дарував їй. З ким вона спала, з ким ні, я не знаю, свічку не тримала… А потім Влада поступила в технікум і переїхала до подружки в Первомайськ. Тепер ця подружка обливає мою дочку брудом, говорить, що вона винна їй грошей. Але це неправда”, – заявила Людмила.

“Був випадок, коли в їх компанії в технікумі пропали 700 гривень. Влада мені сказала, що вона не крала гроші, але подумали всі на неї, стали бити, доньці довелося себе обмовити”, – стверджує жінка.

Завагітнівши першою дитиною, Влада представила мамі Трохимчука Олексія як батька дитини. Вони розписалися і повінчалися. Вже після цього Людмила дізналася, що її дочка познайомилася з Олексієм вже будучи вагітною, а він погодився визнати дитину своєю.

“Олексій хороша людина, за Анею, а потім і за Данею доглядав, любив їх. Владу на руках носив. Погано тільки, що не працював ніде. Я їх містила, присилала гроші, купувала речі, техніку. А Льоша, як мені потім сказала Влада, ніс все це в ломбард. Тому що він наркоман і йому потрібна була доза”, – поділилася Слюсаренко.

Не так давно, в минулому році, Владислава розповіла матері, що зійшлася зі своїм кумом Антоном, який забезпечує, за її словами, дітей. Восени 2016 року Влада вже народила третю дитину – дочку Соню.

“Сонечку я, правда, поки бачила тільки на фотографіях. У вересні я приїжджала, багато гуляла з онуками, одягла і взула їх з ніг до голови, подарувала іграшки. Коли повернулася на роботу в Москву, Влада кожен день дзвонила мені, надсилала знімки дітей, ділилася новинами. На початку грудня сказала, що збирається придбати Дані санки до дня народження… А в цей час внук вже був мертвий. І всі навколо говорять, що вона морила сина з донькою голодом спеціально, щоб випросити у людей побільше грошей нібито на лікування дітей. Це дуже страшно, я не хочу в це вірити”, – резюмувала Людмила Слюсаренко.

Читайте також: “В Бєні був банк тепер нема…: Журналісти переспівали “Щедрик” на новий лад (відео)

Джерело.

Related Post

facebook