fbpx
Столиця
Смертельна вечеря або чадний газ: в Києві мережу популярних ресторанів звинуватили у вбивстві (відео)

У Києві розгорівся великий скандал у зв’язку зі смертю однієї жінки і важким отруєнням другої. Як стверджує в Facebook ведучий в M1 Music channel Денис Христов, посилаючись на дані родичів потерпілих, дві подруги отруїлися їжею з ресторану “Мафія”, пише “Обозреватель”.

“Пам’ятаєте я писав пост про смертельне отруєння? Так ось, після того, як на мене вийшов один із засновників цієї мережі і переконливо розповів про висновок патологоанатома, мовляв це був чадний газ, а не суші, мені довелося вибачитися за недостовірні дані і видалити той пост. І ви знаєте, в якийсь момент я відчув себе бидлом! Як же я міг звинуватити без будь-яких доказів шановану людину і його бізнес. Але тут стало відомо, вже від родичів загиблої, що висновок потологоанатома не був готовий. Та й взагалі , якимось містичним чином змінився висновок лікарів з харчового отруєння на отруєння чадним газом. Хоча газом там і не пахло! ” – написав він.

Варто відзначити, що на офіційному сайті мережі дійсно з’явилося звернення власників мережі Тараса і Оксани Сердюк, в якому вони прикріпили відповідні документи обстеження закладу.

“В ніч з 20 на 21 квітня за адресою вул. Кирило-Мефодіївська, б.7, кв. 8 Шевченківського району міста Києва сталася трагедія. Чадним газом отруїлися двоє жінок. Коліщук Юлія Іванівна вже виписана з лікарні швидкої допомоги, Подкопаєва Ольга Дмитрівна померла . Наша компанія висловлює співчуття рідним і близьким Ольги Дмитрівни. Факт отруєння чадним газом встановили представники швидкої допомоги, поліції та судмедексперти.

У квартирі постраждалих співробітниками СЕС були вилучені проби повітря, води і їжі, які вживали  постраждалі, в тому числі і їжу невідомого походження, а також виявлена ​​упаковка з нашого ресторану. Саме тому до нас звернулися представники поліції і СЕС. Ми надали всі матеріали проб води, змивів з поверхонь, сировини і зразки готової продукції. Наша компанія надала все максимально відкрито і сприяла проведенню розслідування. Отримані результати досліджень СЕС показали, що всі санітарно-гігієнічні норми дотримані. Акт докладаємо “, – сказано в повідомленні.

Власники стверджують, що з відкритих джерел їм стало відомо, що причина смерті Подкопаєвої Ольги – гостра ішемічна хвороба серця. На думку експертів – це наслідок отруєння газом.

Читайте також: Могила сина Януковича здивувала журналістів (фото)

“Наша компанія максимально відкрита і зацікавлена в якнайшвидшому закінченні слідства. Найвища якість продуктів і харчова безпека – головний пріоритет наших ресторанів”, – йдеться також в поясненні.

Однак з цим твердженням категорично не згодні користувачі мережі, які описали з десяток випадків отруєння їжею в даній мережі ресторанів.

 

Related Post

facebook