fbpx
Світ
Шок для лікарів: як жінка менш ніж за хвилину народила дитину просто біля входу в лікарню (відео)

Дитину вона народила просто на вулиці, біля входу в лікарню.

Мати двох дітей шокувала лікарів, коли менш ніж за хвилину народила дитину просто біля входу в лікарню. Як повідомляє Mirror.co.uk, кожна вагітна жінка сподівається якомога швидше і легше народити дитину, але ця здивувала всіх. Джессіка Стаббінс із Англії, міста Сканторп, просто вразила глядачів ранкової передачі “Доброго ранку, Великобританіє”, показавши відео, як на світ з’явилася її донька Люсі за менш ніж хвилину.

Джессіка народила Люсі просто біля входу в лікарню, тоді як батько Том ще припарковував автомобіль. “Я просто сказала, щоб він краще висадив мене біля дверей, а сам припаркував машину”, – розповіла Джессіка.

Читайте також:ДИТИНА 20 ХВИЛИН КУПАЛАСЬ В КАЛЮЖІ, ПИЛА З НЕЇ ВОДУ І НЕ ХОТІЛА ОДЯГАТИСЯ (ВІДЕО)

“Коли я закрила двері машини, я вже знала, що дитина от-от народиться”, – додала вона. Своєю чергою, Том був просто шокованим, коли біля входу в лікарню побачив свою дружину вже з дитиною на руках. “Це було всього лише за сто футів від мене і я до сих пір не можу повірити, що пропустив це”, – розповів батько. Після цього, дві медсестри прийшли і завернули дитини в ковдру та забрали жінку з неммовлям у відділення. Медсестра розповіла, що дитина повністю здорова. Вона додала: “Джессіка була дуже спокійною і розслабленою. Це був просто прекрасний досвід, а вона зробила це дуже добре”.

Джерело.

Реклама