fbpx

Дитина 20 хвилин купалась в калюжі, пила з неї воду і не хотіла одягатися (відео)

У суботу, близько обіду,  тернополяни спостерігали за водними процедурами півторарічного малюка. У калюжу, яка утворилась після нічного дощу, батько преспокійно відпустив сина.

Хлопчик хлюпався водою, бігав голяка по бруківці, а коли йому це набридло, взявся набирати в пляшечку води і порскати нею.

Врешті, з  тої пляшки дитина води напилась.

За всім цим спостерігав батько. Оскільки дитина купалась на проїжджій частині, тато забирав хлопчика, як тільки їхала якась автівка.

За словами очевидців: тернополяни робили батьку зауваження, але він вважав це нормою.

– Звертали татові увагу, тато казав, що так має бути, – розповідає працівниця бару  Олена Безпалько. – Тато був один, молодий років 19-20 і в нього був хвостик зверху, як в козака. Не знаю, як він це дозволив дитині. Не міг з ним справитись, хлопчик дуже вередував, коли той забирав його з води. Але це ж повна антисанітарія. У воді було масло, були якісь патички, грязюка. Тут же ж не чиста територія.

Ігри у воді тривали десь близько 20 хвилин, далі батько попросив у барі води, холодною водою сполоснув хлопчика і під протестні крики, почав одягати. Говорив батько російською, хлопчика кликав Льова.

  • Читайте також: Матір дівчинки, яку кілька днів тому вбила блискавка, ― втратила пам’ять (відео).

Джерело.

You cannot copy content of this page