Події
Шендерович матом обізвав спікера МЗС Росії через її слова про вбивство Шеремета

Російський публіцист Віктор Шендерович назвав главу департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ РФ Марію Захарову “безсоромною бл*ддю” після її слів про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Так, речник МЗС РФ, коментуючи вбивство Шеремета, на своїй сторінці в Facebook назвала Україну “братською могилою журналістів і журналістики”.
“У Києві вибухнув автомобіль, в якому перебував Павло Шеремет. Професіонал, що не боявся говорити владі, що про неї думає. Різній владі, в різні часи. І за це його поважали. Україна (не країна, а система) стає братською могилою журналістів і журналістики”, – висловила вона свою думку.
“Представник МЗС Росії Захарова назвала Україну братською могилою журналістів і журналістики. Маю сказати, що зазвичай мені вдається знайти слова в рамках нормативної лексики. Спробую і зараз. От же безсоромна бл*дь!” – відповів представниці зовнішньополітичного відомства РФ Шендерович.

Читайте також:ЦЕ УБИВСТВО, – ЛУЦЕНКО ПРО ЗАГИБЕЛЬ ШЕРЕМЕТА

Розкритикував слова Захарової і депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Борис Вишневський.
“Після вбивства Павла Шеремета чиновниця, відома магазинним хамством і глузливим тоном, назвала Україну “братською могилою для журналістів і журналістики”. У Росії вбита Анна Політковська і Юрій Щекочихін, Наталія Естемірова і Михайло Бекетов, Лариса Юдіна та Анастасія Бабурова, Пол Хлєбніков і Тимур Куашев, і багато, багато інших. У переважній кількості випадків не знайдені і не покарані ні вбивці, ні організатори, ні замовники. Тому що ниточки можуть простягнутися до дуже високопоставлених персон”, – написав він у блозі на своєму сайті.

“При цьому українські ЗМІ нещадно критикують владу – що в Росії можуть собі дозволити лише окремі люди. Це називається “в чужому оці соломинку ти бачиш, у своєму не помічаєш і колоди”, – наголосив петербурзький парламентарій.

Джерело.

Реклама

Related Post