fbpx
Політика
Сенсаційний фільм BBC “Таємні багатства Путіна”(Відео, російська озвучка)

Британський телеканал BBC One показав документальний фільм «Таємні багатства Путіна», а Арсеній Свинцов переклав картину на російську. 26 січня Володимир Путін проведе засідання своєї Ради з протидії корупції за участю відомого генпрокурора Юрія Чайки. Всі інші тим часом можуть ознайомитися з фільмом в озвучці Арсенія Свінцова і Тасі Нікітенко.

«Путін може мати все, що йому заманеться. Тому будь-яка точна цифра, що позначає його стан, безглузда » – підсумовують автори фільму.

Картина складена з інтерв’ю відомих політиків, бізнесменів і банкірів. Пара прикладів: представник міністерства фінансів США Адам Шубін Заявляє про «корумпованості Путіна». Бізнесмен Сергій Колесніков розповідає, як мільярдер Роман Абрамович фінансував будівництво так званого палацу Путіна на Чорному морі, і показує папери, які повинні доводити зв’язок російського президента з офшорною компанією – власником «палацу» (Кремль не раз спростовував зв’язок Володимира Путіна з цим елітним житловим комплексом під Геленджиком). Ще один бізнесмен Макс Фрідзон в інтерв’ю звинувачує Путіна в тому, що той отримав 4% акцій нафтової компанії Sovex під час своєї служби в Санкт-Петербурзі.

Банкір Сергій Пугачов: «Люди, які володіють величезним статком у Росії, вже зараз розуміють, що насправді не є його власниками. Їх добробут на 100% залежить від настрою Путіна ».

Голова управління з контролю над іноземними активами міністерства фінансів США Адам Шубін: «Ми спостерігали за тим, як Путін сприяє збагаченню своїх друзів і відтісняє від годівниці того, хто такими не є. Користуючись доступом до державних активів – будь то енергетичні ресурси або які-небудь державні підряди, – він віддавав ласі шматки тим, хто є його соратниками, і виключав тих, хто суперечить йому ».

 

Реклама