fbpx
Без рубрики
СБУ вбила одного з кілерів Бузини.(Відео)

ЗМІ оприлюднили інтерв’ю із зізнанням нібито бійця Правого сектора у вбивстві Бузини і Калашникова.

Убивство журналіста Олеся Бузини і колишнього депутата Верховної Ради від Партії регіонів Олега Калашникова скоїли члени “групи Лісника” з ДУК Правий Сектор. Про це в інтерв’ю 17 каналу заявив боєць ПС з позивним Ронін – Олександр Морозов.

За його словами, він теж входить в цю групу. Морозов також зазначив, що “група Лісника” також організувала вибух в харківському магазині Roshen.

Інтерв’ю з бійцем канал оприлюднив ще 6 лютого. При цьому офіційних коментарів Правий сектор щодо цієї інформації ще не надавав.

Зазначимо, що “групу Лісника” очолював Олег Мужчиль, він же Сергій Аміров, який був убитий співробітниками СБУ під час спецоперації в Оболонському районі Києва в грудні 2015 року. Він також до літа 2015 року був членом Правого сектора і очолював Духовне управління буддистів України.

Нагадаємо про те, що депутат п’ятого скликання Верховної Ради від Партії регіонів Олег Калашников був убитий 15 квітня в Києві. Удень 16 квітня в столиці біля під’їзду власного будинку був убитий журналіст і письменник Олесь Бузина.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook